„Luige on hoogsalt arenemas. Sügisel avab siin oma uksed suur Luige kaubanduskeskus koos jõusaali ja kohvikutega; head sportimisvõimalused väikestele ja suurtele on juba täna olemas. Luige Kodude tulevastel elanikel on nii kõik eluks vajalik käe-jala juures ning Tallinna piirini on vaid 5km,“ rääkis Everaus Kinnisvara juht Janar Muttik.

„Suvel keskendusime kvartali infrastruktuuri eeltöödele. Kuna äsja saabus ka ehitusluba, saame nüüd hoogsalt majade ehitusega alustada. Esimesed kodud valmivad tuleval suvel,“ ütles Muttik.

Tallinna vahetusse lähedusesse kerkiv Luige Kodude kvartal koosneb kaheksateistkümnest kahekorruselisest majast, kus igas hoones on neli ridaelamutüüpi privaatse terrassi ja aiaga korterit. Lisaks tuleb kvartalisse kaks väikest kortermaja, majade vahelt läbi looklev jalutuspromenaad ning kogukonnamaja koos lastehoiuga.

Maido Lüiste, Scandium Kinnisvara juht: „Luige Kodud sobivad hästi peredele, kes unistavad suuremast kodust, isiklikust aiast ja looduslähedasest elukeskkonnast Tallinna lähedal. Olulist rolli mängib siin energiatõhusus ja keskkonnasäästlikkus – sisse kolides on koduomanikel energiasäästlik toimiv maaküte ning päikesepaneelid katusel. Lisaks on elektriautode laadimise võimekus ja hea ühendus Tallinnaga nii mööda kergliiklusteed kui mõne aasta pärast ka Rail Balticuga.“

Kvartali arhitektid on Olavi Kukk ja Janar Blehner Apex Arhitektuuribüroost ning sisearhitekt on Lilia Kristianson.