Heida pilk peale neile kümne ideele, mis aitavad sul õueruumi külalistele võimaliukult mugavaks ja pilkupüüdvaks muuta – nii saad koos külalistega õhtut nautida ega pea end sündmuse päeval liigse tormamisega koormama.

1. Plats puhtaks

Löö õuemööbel ja muud pinnad korralikult läikima, nii pole hiljem tarvis muud, kui vaid mõnest kohast lapiga üle käia. Pese terrass survepesuriga puhtaks, pühi põrandad ning üksikute plekkide eemaldamiseks võta appi ämbritäis vett ja küürimisnuustik. Kui terrass vajab värskendust, siis nüüd on viimane aeg see töö ette võtta.

Käi õuemööbel lapiga üle ja kontrolli üle ega see kuskilt parandamist või hooldamist ei vaja. Vajadusel õlita puidust mööbel ja kui tarvis, muretse uued toolipadjad.

2. Paku varju

Markiisid, varjupurjed või ronitaimedega kaetud taimevõred muudavad suvise aiaelu ja külaliste võõrustamise hulga mugavamaks. Kui aga püsivama lahenduse loomine pole võimalik, muretse aeda mõni lihtsam päikesevari, mida saab kergesti vajalikku kohta varju heitma tõsta või paiguta õuemööbel mõne suurema lehekrooniga puu varju.