„Meile on oluline, et kliendid võidaksid uue kodu soetamisega, mistõttu ehitame hea energiaklassiga kodusid, kus ei ole ühtegi kasutut ruutmeetrit. Niimoodi hoiab klient igakuistelt kulutustelt kokku märkimisväärse summa. Nägime, et linnast välja kolimine võib paljude perede jaoks tähendada, et tuleks perre juurde soetada ka lisaauto. Soovisime selle mure klientide jaoks lahendada, mistõttu alustasime koostööd Elmoga Kiili Rabarebase aedlinnas ja Vääna Kirsiaias, et kulutused uuele autole jääksid tegemata,“ rääkis Pineredi arendusjuht ja partner Sandor Simson.

Kiili Rabarebase aedlinn

Elmo laiendas koostöö raames oma teeninduspiirkonda ning pakub uutele elanikele sisseelamiskuuks ka soodsamat rendihinda. Lisaks saab läbi Elmo äpi auto endale kindlaks ajaks tasuta ukse ette tellida ning niimoodi igapäevasõidud ja puhkuseretked varakult planeerida, transpordi pärast muret tundmata.

„Keskkonnasäästlik mõtteviis ja auto vajaduspõhine rentimine on aina kasvav mõtteviis nii Eestis kui mujal maailmas. Auto omamine on küll aastakümneid kuulunud enamiku inimeste ellu, kuid üha rohkem on neid, kes kas pere teisest autost või ka üleüldse isiklikust autost loobuvad. Nii seisabki auto sageli 95% ajast parkimisplatsil. Mugavaks tehtud renditeenus tagab vajadusel alati sõiduvõimaluse ning vabastab kütuse-, hooldus- ja liisingukuludest ning muudest autoomaniku muredest. Soovime oma teenusega tagada Pineredi elukvartalite elanikele võimalikult toreda sisselamise oma uude koju,“ ütles Elmo asutaja ja tegevjuht Enn Laansoo Jr.

Kiili Rabarebase aedlinn