Muudetav välisvalgustus koos energiasäästu, turvalisuse ja mugavusega!

SMART+ WiFi tehnoloogiat on lihtne kasutada. Saate oma valgusteid igal ajal ja ükskõik kus kontrollida, hämardada ja isikupärastada, kasutades tasuta LEDVANCE SMART+ WiFi rakendust oma nutitelefonis või Google Home'i ja Amazon Alexat, mis annavad võimaluse valgustust kontrollida ka hääljuhtimise teel. Ühte LEDVANCE'i nutitelefonirakendusse on võimalik integreerida mitu LEDVANCE'i toodet — nutipistikud, mis aitavad teil reaalajas jälgida konkreetse elektriseadme energiatarbimist, talletades seda tarbimiskulu ajaloona; nutipirnid, mis muudavad valgust vastavalt teie soovidele, või turvakaamera, mis salvestab kõik ümbruskonnas toimuva ja mille kaudu on võimalik isegi rääkida aias olevate inimestega. Seda kõike vaid WiFi ja ühe nutitelefoni abil, ka siis, kui olete kodust kaugel eemal.

Vaja on vaid kodust WiFi ühendust ja nutitelefoni

SMART+ WiFi lahenduste abil saate väga lihtsalt kujundada oma aia individuaalset valgustusõhkkonda ja tuua seal esile fantastilisi detaile. SMART+ WiFi tehnoloogia abil valgustuse kasutamine annab teile võimaluse jälgida valgustuse energiakulu — saate valgustust sisse ja välja lülitada millal ja kus iganes. Vahetult enne koju jõudmist on võimalik valgustus sisse lülitada, kodus olles saate muuta selle värve ja muid meeleoluseadeid. Vaja on vaid kodust WiFi ühendust ja nutitelefoni. Otsustate ise, kuidas soovite oma valgustuse nutikaks muuta. Õige lahenduse leiate LEDVANCE'i paljudest valikutest. Teie olete nüüd valgusdisainer!

Valgusti, valvekaamera ja sisetelefon — kolm ühes lahendus!

SMART+ WiFi võimaldab tõsta kodu turvalisust, kasutades välisvalgustuse ja turvakaamera kombot. Kaamera jälgib teie kodu ning vajadusel salvestab koduaias toimuva. Vajadusel saate sisse ja välja lülitada võimsa, kuid samas säästliku prožektori, ja seda kõike mobiiltelefoni teel. Sisseehitatud mikrofon ning kõlar võimaldavad oma külalisi tervitada ja nemad saavad teiega rääkida. Kutsumata külalisi aias saate kaamera kõlari ja LEDVANCE'i nutirakenduse kaudu paluda lahkuda, olles ise kas või tuhandete kilomeetrite kaugusel. SMART+ WiFi valgustusega väliskaamerad on nutikad multifunktsionaalsed valgustid kodu sisenemisruumidesse või välisalale.

Uus ja põnev valgusajastu!

On aeg astuda uude ajastusse – ajastusse, kus teie kontrollite, milline valgus teile millalgi sobib. Valgustus on midagi palju enamat kui lihtsalt sisse- või väljalülitamine. SMART+ WiFi valgusti saab seadistada selliselt, et see jälgib teie päevakava ning reguleerib siseruumides valgust uinumisel ja ärkamisel, keskendumise ja lõõgastumise ajal ning igapäevatoimetuste tegemisel. Automaatsed valgusjärjestused võimaldavad kasutada taimerit ja määrata täpne aeg, millal valgusti peaks süttima. Pole vahet, millist õhkkonda soovite luua või esile tuua – võimalused on lõputud ning sooja ja külma valge valguse vahele jääb 16 miljonit lummavat värvitooni, mis võivad olla nüüd ka teie kodus või koduaias.

OSTKE LEDVANCE SMART+ WIFI TOOTEID MEIE JAEMÜÜJATELT!

Täiendava info ja ostust taganemise tingimused leiate jaemüüjate kodulehtedelt.

LEDVANCE SMART+ lahenduste kohta leiate infot ka ettevõtte kodulehelt.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid