Selleks, et laiemal publikul oleks võimalik rohkem mõista Kevinit ennast, tuleb kõigepealt alustada tema ettevõtte nimevalikust. Lisaks hoolikalt valitud nimele on Kevin loonud kaks vastandlikku, kuid omavahel põimuvat toodete seeriat. Nende kaudu soovib ta oma publikuga jagada sisukat ja peamiselt enda hinges toimuvat pidevat võitlust tõe tasakaaluka eksistentsi otsimise teekonnal.

Seeria Süsi

Süsi puhul on tegemist seeriaga, mis võib olla nii öö, kurbuse, mure kui ka kurjuse kehastaja. Kõik see võib omakorda esindada salapärasust, pidulikkust, väärikust, ülevust ja jõulisust. Kevin Pajuri lähtub oma disaineritöös eeldusest, et tunnetuse koha pealt ei ole olemas õiget ega valet, sest meil on alati võimalus olemasolevate uskumuste põhjal ise omi valikud langetada. „Ma usun, et must on kõige ilusam värv, mis meil siin maailmas olemas on. Tehniliselt me räägime küll varjust, mis tuleneb nähtava valguse täielikust või mittetäielikust neeldumisest, kuid ka tehniline pool annab mõista, et kõiges selles pimeduses peitub alati võrdväärselt sama palju valgust.“

Seeriast Süsi võib hetkel leida erinevaid diivanilaudu, diivaniabilaudu kui ka öökappe.

SÜSI diivanilaud
SÜSI öökapp
SÜSI O diivani abilaud

Seeria RUSTIC

RUSTIC esindab ilu, soojust, rõõmu, elu lihtsust ja hinge teekonda ühest äärmusest teise. Kevin Pajuri usub, et hinge teekond meile elu poolt antud rajal on kõige ilusam kunstivorm, mis üldse eksisteerida saab. Naudi kogu seda protsessi! Kõik on milleksi vajalik, mistõttu on kõik alati nii, nagu olema peab!

Seeriast RUSTIC võib leida erinevaid kirjutuslaudu, diivani- ja diivaniabilaudu, konsoollaudu ning öökappe.

RUSTIC Collection
RUSTIC kirjutuslaud
RUSTIC öökapp

*** Lisaks standardtoodetele disainib ja valmistab Mööbik Design OÜ eritellimusmööblit (köögid, riiulid, toolid, lauad jt) ning pakub personaalset sisekujundusteenust, mida saab näha näiteks Siesta Tapas & Baris Rotermanni kvartalis. Loe lisainfot SIIT.

Kevin Pajuri

„Olen alati elanud loovinimesena, otsides parimat väljendusviisi erinevate kunstivormide kaudu. Kui vaadata Mööbik Designi lehte, tooteid, ülesehitust ja sisu, võib sealt leida palju viiteid läbielamistele, vihale, petmistele, vägivallale, egole, katkistele suhetele, külmadel öödel tänaval uitavale üksikule hundile ning ka vägivaldsele ja eraklikule lapsepõlvele, millest saadud õppetunnid on avanud ukse armastuse, hoolimise, rõõmu, jõu, väärikuse ja sügava tarkuse maailma. Sellest kõigest idanes üks aasta ja kolm kuud tagasi ettevõte Mööbik Design OÜ, mis on meie kallite klientide ja konstruktiivse tagasiside abil järjest kerkimas. Sellel põhinevad firma alustalad ja ettevõtte usinad töömesilased näevad vaeva selleks, et müürid kerkiksid ning kauaoodatud täiuslikkus klientideni jõuaks!

Suur aitäh klientidele usalduse eest!“

Kevin Pajuri

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid