„Viimase aasta kiire inflatsioon ja koduga seotud kulude kasv on mõjutanud meid kõiki. Eriti neid, kes alles sisenevad kinnisvaraturule, töötavad sotsiaalselt olulistes, aga madalalt tasustatud valdkonnas või üürivad kinnisvara,“ rääkis Kaamos Kinnisvara turundusjuht Maris Pukk. See ajendas arendajat ellu kutsuma konkurssi, mille võitjale antakse terveks aastaks kodu ja seda täiesti tasuta.

Auhinnaks on Kaamose sisekujundaja Maarja-Liis Rüütel disaininud ja täielikult möbleerinud 2-toalise korteri Vikimõisa uuselamurajoonis, mis asub Tallinnas Harku järve naabruses. „Vikimõisas on olemas kõik eluks vajalik. Siin ei pea tegema järelandmisi rohelise keskkonna ega linnaelu mugavuste osas,“ kirjeldas piirkonda Pukk.

Korter Vikimõisa elamurajoonis

Kilomeetri raadiuses on Rocca Al Mare kaubanduskeskus, Rimi, Selver ja Tallinna loomaaed. Linna pääseb mugavalt nii auto, bussi kui trolliga. Valgusküllase ja ruumika korteriga tuleb kaasa panipaik esimesel korrusel ning parkimiskoht maja all.

Kuidas konkursil osaleda?

Konkurss on suunatud kõigile neile, kellele see auhind päriselt väärtust loob. Oled sa tudeng, õpetaja, tuletõrjuja, politseinik või kodusotsija. Osalemiseks tuleb saata Kaamos Kinnisvarale põhjendus, miks just sina väärid seda korterit. „Saabunud lugude hulgast valime välja meid kõige enam puudutanud lood ning loosime nende hulgast õnneliku korteri võitja,“ rääkis Pukk.

Korter Vikimõisa elamurajoonis

Oma lugu saab 13. novembrini esitada SIIN. Võitja selgub avalikul auhinnaloosil 19. novembril.

  • Vikimõisa elamurajooni arendaja on 20-aastase kogemusega Kaamos Kinnisvara, kelle soov on ehitada kvaliteetseid ja energiasäästlike maju, mis oleksid kõrge elukeskkonna väärtusega, ent hinna poolest taskukohased. Konkursi auhinna koguväärtus on üle 10 000 euro.