Keskseks märksõnaks selles Arukülas asuvas elamises on „kevadine hingus“, mis kumab vastu läbivalt kogu interjöörist imiteerides kevadiste kirsiõite ja õunapuuaedade õhulisi ja õrnu värvivarjundeid. Pehmed ja mahedad murtud toonid on selle korteri eripäraks ning võtavad saabuja vastu nii elutoas, kööginurgas kui ka magamistoas.

Projekti naiselik poolus väljendub pastelsetes roosades: puhtad seinapinnad, langevad kardinad ja dekoratiivsed elemendid lillepottidest kuni korallikarva küünaldeni. Flamingo roosa toon on ühelt poolt õrn, naiselik ja helge, teisalt optimistlik, elav ja isikupärane. See armas toon inspireerib, paneb liikuma ja tegutsema.

Pastelsetele roosadele nüanssidele pakuvad kontrasti külmad ja konkreetsed hallid pinnad ning hele puit. Üldmulje on skandinaavialikult stiilne ja luksuslik, kuid seda soojemas ja pisut julgemas varjundis. Suurt rõhku on pandud hästi läbi mõeldud ja omavahel sulanduvatele kodutekstiilidele, mille puhul on märgata mängimist erinevate tekstuuridega.

Vaata rohkem pilte klikkides galeriil:

Allikas: mldisain.ee