Köögi planeerimisel mängisid rolli nii kaldlaed kui ka katuseakende asukohad. Ruumi kokkuhoiu huvides loobuti ülemisest kapireast üldse — sahtleid ja panipaiku mahtus ruumi niigi piisavalt ja ka tööpinnal on mugavam ilma segavate seinakappideta toimetada. Kööki eraldab elutoast köögisaar ning köögi kõige kõrgemasse ossa on paigutatud mahukas külmik.

Kraanikauss planeeriti kohe köögisaare juurde, et oleks pliidist ja kokkamisalast eraldatud, kuid samal ajal mugavalt vaid paari sammu kaugusel.

Sisustus ise on kerge ja põhjamaine, seda rõhutavad heledad värvid ja naturaalsed materjalid. Põrandatelt leiab männipuust lauad, mis on skandinaaviamaades jätkuvalt au sees ning mis on traditsiooniliselt harjatud ja seejärel heledaks õlitatud.

Elutuppa lisavad hubasust lubikrohvitud seinad ja rohkete patjadega diivaninurk, kus võib end teleka taha lausa pikkadeks tundideks unustada.

Imetillukeses magamistoas domineerivad pruunid ja beežid toonid. Tuppa mahub ära vaid voodi ja garderoobikapp — viimane on saanud laheda kuue William Morrise tapeedimustrite all.

Väärt idee, kuidas muuta igav garderoobikapp värvikamaks - ilmetu kapi võib lihtsalt üle tapeetida!

Vaata rohkem pilte klikkides galeriil:

Allkas: Alvhem.com

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid