Kuna ruum on piiratud, oli sisekujundaja jaoks suurim väljakutse lahendada pind ära nii, et iga ruutmeeter oleks võimalikult funktsionaalselt kasutatud. Üleliigsele selles pisikeses elamises seega kohta ei ole! Samas oli eesmärk, et ruum näeks välja õdus, kutsuv ja tekitaks koduse tunde. Mööbli puhul oli tähtis, et see oleks mitmeti kasutatav ja täpsete mõõtmetega, mis on kooskõlas teiste ruumis olevate esemetega.

Näiteks oli diivani ja tooli vahele vaja kohvilauda, mis muudab ruumi mõnusalt hubaseks, kui seda elutoana kasutada. Tekkis aga küsimus: kuhu panna kohvilaud, kui elutoast saab öösel magamistuba? Appi tõttas mööblitisler Ben Cruzat, kes valmistas eritellimusena kohvilaua, mida ei pea mujale tõstma. Selle saab vajadusel jalgadest „kokku voltida“ ja muuta nii madalaks, et see jääb diivani alla. Teisest seinast saab aga alla tõmmata kappi peidetud voodi.

Kui mõni arvab, et 17 ruutmeetrile mahub vaid paar inimest magama, siis tegelikult on hoovimajas magamiskohti 5. Elutuba mahutab kaks täiskasvanut ja diivanil on koht ühe lapse jaoks. Teine magamistuba on viidud katuse alla.

Et interjöör tunduks hubane, otsustati ruumi lisada sooje puidutoone ja pisut helget sinist, mis annab särtsu ja loob tunduvalt õdusama ja kodusema meeleolu.

Vaata rohkem pilte galeriist: