Kollane

Kollane on sarnaselt punasele stimuleeriv värv, mistõttu ei ole ta magamistoas just parim valik. Kollane värv sümboliseerib mõistust ja intellekti. Seetõttu ei sobi see värv ruumi, kus soovid puhata ja end argimuredest ja mõtetest välja lülitada. Kodukontoris, kus mõttelend ja täiendav energiasüst jälle ära kuluvad, on kollane ideaalne valik.

Punane

Punane on ka muidu rahulikumat värvipaletti eelistavate eestlaste magamistubades üheks populaarsemaks tooniks, sest levib arusaam, et punane toob magamistuppa kire. Vale see väide kindlasti ei ole, sest ka värvipsühholoogid ja feng shui praktikud on veendunud, et punane stimuleerib füüsilist ja vaimset aktiivsust. Punane sümboliseerib nooruslikkust, energiat ja on seetõttu energiat andev värv. Kui aga tahad magamistoas rahulikult magada ja end ka välja puhata, siis peaksid punast pigem vältima. Võid seda küll kasutada aktsendina ehk küünalde, lambivalgustite või patjade näol, kuid sellega peaks asi ka piirduma.

Must

Must värv neelab energiat ja paneb inimesed oma sisemaailma üle mõtisklema. Magamise ajal tõmbub sinu energiaväli sinu sisemusse, et energiat taastada, sest vaid nii saad olla järgmisel päeval energiline ja nii-öelda laetud. Enda ümbritsemine musta värviga kutsub esile tõsised ja melanhoolsed mõtteid. Seetõttu ei ole hea kasutada musta värvi ei magamistoas ega ka lastetoas.

Valge

Valge sümboliseerib puhtust ja süütust, kuid üleni valge magamistuba võib mõjuda liialt steriilsena. Valge värv on kasulik ruumides, kuhu soovid tuua võimalikult palju värskust, avarust ja helgust. Seetõttu kasuta valget pigem elutoas, kuid mitte magamistoas, kus peaks tekkima hea uni.

Pruun

Pruun sümboliseerib vana ja seisvat energiat ning mõjub interjööris raskelt. Tasub meeles pidada, et feng shui järgi on ideaalses magamistoas vaid rahulikud ja lõdvestava mõjuga värvitoonid, mis ei mõju kehale ja meelele liiga ergutavalt.