Vasarakodu - turvaline elukeskkond sinu perele väikelinnas Keilas
Vasarakodu

Vasarakodu - turvaline elukeskkond sinu perele väikelinnas KeilasVasarakodu on moodsate lahendustega korterelamu Keilas, mis asub vaid pooletunnise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast. Tihe transpordiühendus pealinnaga on tagatud rongi, bussi ja marsruuttaksoga. Saadaval on ühe-, kahe- ja kolmetoalised rõdudega korterid suuruses 40,6-81,1 m2.

Keila on mitmekesine, rahulik ja turvaline ning mõnusalt kodune linn. Kõik eluks vajalik on lähedal: toidukauplused, lasteaiad, koolid, raamatukogu ja noortekeskus. Tervisekeskus ja loodusrajad ootavad aktiivseid liikujaid aastaringselt, laululaval toimuvad suviti kontserdid ja teatrietendused, kultuurimajas on võimalus osa võtta huviringide tööst. Sealjuures on Tallinn koos kõigi oma suurlinna hüvedega käeulatuses.

Parkimiskoht õuealal ja panipaik keldrikorrusel sisalduvad hinnas. Lisatasu eest on võimalik soetada parkimiskoht maja keldrikorrusel (hind 2000 eurot). Mitmes korteris on sisseehitatud eraldi garderoob ning saun. Vasarakodu korterite siseviimistluse lahendused on välja töötanud disainibüroo Ruutu Kuus OÜ.

Kortermajas on mugavuseks paigaldatud lift, mis võimaldab hõlpsastu transportida jalgratast, lapsevankrit või teisi suuremaid esemeid. Kortermaja ehitas 17-aastase kogemusega kvaliteeti ja turvalisust hindav ehitusettevõte Vanalinna Ehitus OÜ.

vasarakodu.ee