TOP 5 lemmikkodud jaanuaris — tähelepanu köitsid kallimad elamised


TOP 5 lemmikkodud jaanuaris — tähelepanu köitsid kallimad elamised
City24

Paljude jaoks tähendab uus aasta ka uut kodu, ollakse taas tulvil indu otsida endale see ainus ja õige — pesa, kus end mõnusalt tunda. Jaanuaris said City24.ee kinnisvaraportaalis huvitaval kombel enim tähelepanu kallimad ja eksklusiivsemad elamised. Kas oldi kodu otsinguil või köitsid uudistajaid lihtsalt ilusad interjöörid. Inspiratsiooni ja ideid jagub siit mõlema jaoks. Vaata lähemalt!

1. Maja, Muhu saar, 475 000 €
Aastaringsks elamiseks sobilik merevaate ja kõikide mugavustega rookatusega stiilne maja. Lisaks rookatusega ait kus suve magamistuba ja peoruum, kandvate viinapuudega inglise stiilis kasvuhoone, ürdiaed, õhksoojuspumbaga köetav bassein, terrass ja merevaatega kümblustünn, kuur ja söe- ning gaasigrilli alus. Vaata lähemalt SIIT.

2. Korter, Tallinn, Kalamaja, 398 700 €
Tõeline Kalamaja pärl kus ajalooline algupära seguneb moodsa luksusega.
Maja on renoveeritud muinsuskaitsemälestis, kus on täielikult vahetatud vee-, kanali-ja elektrisüsteemid, uued originaalidele vastavad puitaknad ja fasaadilaudis ning uus katus. Vaata lähemalt SIIT.

Seotud lood:

3. Korter, Tallinn, 120 000 €
Soe ja valgusküllane kodu. Maja on ehitatud 1953. aastal, arhitektiks I. Laasi. Osaliselt kesklinna tuiksoonel, samas vaikse Uue-Maailma asumi vahetus läheduses, on korter sobilik nii rahu-vaikust hindavale pereinimesele, kui ka kiire elutempoga inimestele. Vaata lähemalt SIIT.

4. Maja, Tallinn, Nõmme, 449 000 €
Eramu projekteerimisel ja ehitamisel oli eesmärk saavutada kompaktne ja valgusküllane ning energiasäästlik hoone, mis on lihtne nii vormilt kui plaanilahenduselt, kuid stiilse arhitektuurilise lahendusega. Vaata lähemalt SIIT.

5. Maja, Harjumaa, 348 000 €
Avara planeeringuga, valgusküllane uuem eramu Muuga külas.
Ruumiplaneering on väga läbimõeldud ja praktiline, sisekujunduses on kasutatud kirkaid värvitoone ja uhkeid valgusteid, mis üheskoos loovad luksusliku terviku. Vaata lähemalt SIIT.

LOE VEEL:

Inspireerivaid ideid — kuidas kasutada nutikalt katusealust ruumi

Endisesse koolimajja rajatud õdus kodu