Tartu kallimate müügis olevate korterite TOP 5

 (1)
Tartu kallimate müügis olevate korterite TOP 5
City24

Tartu korterite tipphinnad jäävad küll pealinna omadest kõvasti maha, kuid sealsete kalleimate korterite hulgast leiab väga hea asukoha, vaate ja projektiga maiuspalu. Vaata, millised on kinnisvaraportaalis City24.ee vahandatavad Tartu kalleimad korterid.

Lossi tänav, 4 tuba 300 000 €

Korter asub 19. sajandil ehitatud ja 2007. a täielikult rekonstrueeritud endises ülikooli kliiniku hoones Lossi 21/23. Hoone on ehitatud 1874.-1875. aastatel historitsistlikus stiilis, arhitekt M. Roetscher 1886. a täiustas seda hoonet arhitekt R. Guleke. Hoonekompleks on U-kujulise põhiplaaniga. Majal on muljetavaldavad massiivsed välisseinad ning kõrged laed. Vaata lähemalt SIIT.


Küütri tänav, 4 tuba 311 000 €

1793. aastal valminud 2-korruselise kivihoone (ehitusmeister Voss) ja 1810. a. lisandunud 3. korruse ja klassitsistliku fassaadikujundusega (ehitusmeister J. N. F. Lange) hoone on iseloomulik näide klassitsistlikust arhitektuurikeelest, kuuludes killuna Tartu kui klassitsistliku linna kuvandisse. Vaata lähemalt SIIT.

Seotud lood:


Fortuuna tänav, 4 tuba, 295 000 €

Tegemist on funktsionaalse planeeringuga, avara ja valgusküllase korteriga, mille panoraamaknast saab nautida täiuslikku vaadet Tartu südalinnale ja Emajõele. Ka korteri ülejäänud akendest avanevad suurepärased vaated Tartule. Vaata lähemalt SIIT.


Kalevi tänav, 3 tuba, 280 000 €

Korter on planeeringult kahe magamistoa, avara esiku, WC-duširuumi ning poolavatud köök-elutoaga. Elutoas on kamin, mis avaneb ruumi kahele poole. Lisaks on korteri kasutuses 15,5 m2 suurune abiruum pööningukorrusel juurdepääsuga elutoast. Maitsekas ja kvaliteetne siseviimitlus. Vaata lähemalt SIIT.


Kompanii tänav, 3 tuba, 279 000 €

Korter on planeeringult läbi kahe korruse ning sissepääs korterisse on aiaga piiritletud hoovist. Hoone paikneb Kompanii ja Gildi tänava nurgal, Tartu vanalinna muinsuskaitsealas. Privaatne ja vaikne maja vaid 9 korteriga. Tegemist on nelja korruselise juudendstiilis majaga, mis asub paari minuti kaugusel Raekoja platsist. Vaata lähemalt SIIT.