Sobilik kodukant peredele
Kiili Kodu

Sobilik kodukant peredeleKiili südamesse, Lasteaia ja Pargi tänava nurgale on valminud kolm uut ridaelamut, mis mahutavad kokku kümme perekonda. 108,4 m2 hea planeeringuga kodudes on läbi kahe korruse lahedalt paigutatud kolm magamistuba, suur garderoob, avatud köögiga elutuba, saun ja panipaik. Hubasust lisavad kaminavalmidus elutoas ning mõnusalt avarad rõdud ja terrassid. Autokohti on igale perele lausa kolm – nii saavad ka külalised päris ukse ette parkida.

Asukoht
Rahulik ja turvaline Kiili alev on väljakujunenud elukeskkond Tallinna külje all ning sobib kõigile, kes soovivad olla linnakärast eemal, kuid kõigile igapäevamugavustele lähedal.

Rajatud uute kodude vahetus läheduses asuvad Kiili lasteaed, paljude võimalustega laste mänguväljak, Kiili gümnaasium, raamatukogu, perearstikeskus, postkontor ja spordihoone. Rahvamaja huviringides leiavad tegevust igas vanuses kiilikad. Spordihuvilistele on jõusaal, jooksu- ja suusarajad ning kergliiklustee, mis viib Tallinna välja.

Toidukauplustest on esindatud nii Konsum kui ka Maxima. Rohenäppude unistus Hansaplant on ka päris ohtlikult lähedal.

Ühendus pealinnaga on tänu uuendatud Tallinna ringteele veelgi kiirem ja mugavam – autoga kulub Tallinna sõitmiseks ainult viisteist minutit. Ühistranspordiühendus Tallinna ja Killi vahel on samuti hea. Saab kasutada nii liinibussi kui ka marsruuttaksot.

Ehitusinfo
B-energiaklassi kivimajad on ehitatud FIBO-plokkidest. Säästlikkuse tagavad soojustagastusega ventilatsioon ning õhk-vesisoojuspump, mis soojendab ka tarbevett.

kiilikodu.uusmaa.ee