„Pühad minu kodus 2018“ | Põhjamaises pühaderüüs elamine


„Pühad minu kodus 2018“ | Põhjamaises pühaderüüs elamine
Foto: "Pühad minu kodus 2018"

Käimas on moodnekodu.ee fotovõistlus “Pühad minu kodus 2018“, mille võitjat ootab 254-eurone komplekt Iittalalt. Konkursile laekus ka üks kaunis ja põhjamaises pühaderüüs kodu, mis tõestab, et lihtsuseski peituvad omad võlud!

Fotod saatnud Sirli kirjutab oma jõulumeeleolus elamise kohta ise nii: "Sel aastal on meie kodu kaunistatud lihtsate detailidega. Köögis on üle ühe tooli pandud naturaalsed lambanahad, mis tekitavad mõnusa tunde istujaile ja samas lisavad hubase tunde kööki. Kuigi elutuba kaunistab ilus eesti kuusk sai köögi ühte seina tehtud ka seinakuusk, mis koosneb puuokstest ja kuuseokstest. Puuoksad ühendatud omavahel linasest nööri abil ja kuuseoksad ühendatud rohelise niidi abil, juurde lisatud mõned heegeldatud valged ehted. Elutoa laual on serveerimiskandikule pandud ise tehtud paberid kuusepuud ja kuuseoksad, juurde lisatud kontrastiks mitmed Võhma valgusvabriku imehea lõhnaga mustad küünlad, mis annavad küünalde põletamisel ruumi imehea aroomi, luues täiusliku jõulumeeleolu."

Hea lugeja! Jaga sinagi meiega inspireerivaid pilte oma jõulumeeleolus kodust. Olgu selleks kaunis interjöör või hoopis pilt ehitud ja valgustatud koduaiast. Auhinnaks on 254-eurone Iittala komplekt.

Seotud lood:

Kuidas osaleda?

Saada aadressil moodnekodu@delfi.ee 2-6 fotot oma jõuluilmelise kodu interjöörist või aiast ja kirjelda mõne lausega, kuidas oled oma elamist kaunistanud ja mis on teie peres pühade juures oluline. Pilt võib olla tehtud ka varasematel aastatel. Konkursile saab pilte saata 14.12.2018-8.01.2019

Konkursi tingimused:

  • Pildistatav ruum peab olema puhas ja korras.
  • Ootame pilte, millel on pühadeks kaunistatud kodune interjöör või koduaed.
  • Pildid palume saata üksikult, mitte kollaažina.
  • Pildi saatjal peab olema õigus pilti kasutada, st ebaõigel teel saadud pildid fotovõistlusel ei osale.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid pilte mitte avaldada.
  • Kõik saadetud pildid ilmuvad ka Delfi venekeelses sisustusportaalis Dekor.ee
  • Toimetusel on õigus kasutada pilte edaspidi artiklite juures ja Moodne Kodu või LP kodu paberväljaandes, viidates autorile.

Finaali valitud fotod on rahvahääletusel 10.01-12.01.2019 ja auhinna, Iittala komplekti võitja selgub 13.01.2019. Võitja selgitamisel läheb arvesse hääletuse tulemus ehk võitja valivad lugejad — kõige enam hääli saanud kodu omanik on võitja!

  • Iittala võluvasse Seablue komplekti kuulub ikooniline Alvar Aalto vaas ja kauss, Heikki Orvola disainitud Kivi seeria küünlahoidja ja Aino Aalto disainitud neli imekaunist joogiklaasi. Komplekti väärtus on kokku 254 eurot.

Vaata lähemalt, millised esemed komplekti kuuluvad:

Mõnusat pühade jäädvustamist!