Moodnekodu.ee interjöörimessil uudistamas ja auhindu jagamas — tule kohale ja saa osa


Sisustusmess INTERJÖÖR 2014
Foto: Rauno Volmar

Vaid mõni päev on jäänud Eesti suurima sisustus- ja aiandusmessi alguseni. Juba reedel saab minna uudistama, töötubades kaasa lööma, seminare kuulama ja muidugi on messil alati head pakkumised. Kui sul on käsil kodu värskendus kevadeks, remont või ehitus, siis messilt saab ideid küllaga. Moodnekodu.ee on kohal — uudistamas ja auhindu jagamas. Loe lähemalt!

Moodnekodu.ee leiate Häckeri elegantse lava kõrvalt. Astuge läbi, sest iga päev loosime välja päeva auhinna ja pühapäeval läheb kõigi meie messiboksi külastanute (jättes meile kontakti) vahel loosi peaauhind — feng fhui-guru Janno Seederi personaalne konsultatsioon sinu kodus.

Janno ja Siret Seeder on meie boksis kahel päeval ning igaüks võib tulla ja oma kodu kujundamiseks nõu küsida:

  • reedel, 24. aprillil kl 14-18
  • laupäeval, 25. aprillil kl 10-18
Siret ja Janno Seeder

24. aprilli auhind Fiskarsi kasepuidust noahoidik viie noaga Iga perenaise unistus!

Elegantne noahoidik, millel on lisaks tugev magnethoidik muude köögiriistade jaoks. Noad on mugavad ja lihtsad kasutada. Softgrip™ käepide. Võib pesta nõudepesumasinas.
Noahoidik on kasepuidust noahoidik nugade kompaktseks hoiustamiseks. Kaldus serv nugade lihtsaks sisestamiseks.

25. aprilli auhind Philips PowerPro Active tolmukotita tolmuimeja. Igati asjalik abiline sinu koju. Hind Euronicsis 159,99 €

26. aprilli auhind on luksuslik voodipesukomplekt Kamjolt väärtusega 634 € . See on siidine ja mõnus ning paitab su keha.