“Minu stiilne elutuba”: Väikese eelarvega loodud kaunis noorte kodu


“Minu stiilne elutuba”: Väikese eelarvega loodud kaunis noorte kodu
Foto: Kerttu Kips

Kadi: Meie pere elutuba on otsast lõpuni meie enda kätetöö ja loodud väga väikese eelarvega. Maapiirkonnas (Saaremaal) elava noore pere rahaline olukord on tihtipeale üsna piiratud, see aga ei välista hubase ja armsa kodu loomist. Mööbel elutoas on kõik kas iseenda tehtud (raamaturiiul kappidega) või teiseringimööbel, millele oleme käepäraste vahenditega uue elu andnud.

Diivan on soetatud 60 euroga ostuportaalist, vanale diivanile olen õmmelnud Eesti mööblitootja (Softrend) tekstiilijääkidest uued katted. Dekoratiivpadjad on minu looming ja tehtud samuti Softrendi tekstiilijääkidest, millele olen siiditrükitehnikas trükkinud vahvad tekstid ja pildid. Suurtootja ülejääke ära kasutades oleme saanud anda ka oma panuse puhtama keskkonna loomisse. Laud ja toolid on samuti soetatud ühest ostuportaalist.
Et meie maja on üsna väike (kokku 80 m2), siis värvivalik elutoas on valge või beež, tänu millele tundub tuba avaram.

  • Fotovõistluse auhinnaks on klassikaliselt põhjamaise disainiga tugitool BAS firmalt Softrend. Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis saada meile sellest pildid alloleva vormi kaudu või loe lähemalt SIIT.

Fotovõistluse auhind ja kõik osalejad