"Minu kodu suvel" | Oma kätega meisterdatud saunamaja ja imekaunis terrass

Osale fotokonkursil ja võida lahedaid auhindu!
"Minu kodu suvel" | Oma kätega meisterdatud saunamaja ja imekaunis terrass
Foto: Greete Gross

Juulikuus on aiad suviselt kaunid ja sel puhul lükkasime käima fotovõistluse, kuhu ootame pilte lugejate suveilmelistest aedadest, terrassidest, rõdudest ja suvekodudest.

Oma suvisest õueruumist saatis pildid meile Greete Järvamaalt, kes on oma kätega valmis ehitanud saunamajakese ja terrassi. Aeda ilmestavad suure higi ja vaevaga kokku veetud kivid, mis on kõik ükshaaval oma kohale veeretatud. Nende keskele on rajatud lillepeenrad, mis kaunitel suvepäevadel silmailu pakuvad.

Osale samuti meie suvisel konkursil “Minu kodu suvel“ — haara kaamera, jäädvusta üles oma suvine elamine ning saada meile 3-6 fotot. Lisa asukoht ja kommentaar oma rõdu, terrassi, aia, väliköögi või suvekodu kohta. Pilt võib olla tehtud ka varasematel aastatel.

Pilte saab saata aadressil moodnekodu@delfi.ee alates 4. juulist kuni 1.septembrini 2019. Finaali valitud fotod lähevad rahvahääletusele, mis kestab 4.09-11.09.2019. Rahvahääletusel enim hääli kogunud osaleja on konkursi võitja.

Konkursi tingimused:

  • Objekt peab olema ilus, puhas ja korralik.
  • Pildi saatjal peab olema õigus pilti kasutada, st ebaõigel teel saadud pildid fotovõistlusel ei osale.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid pilte mitte avaldada.
  • Toimetusel on õigus kasutada pilte edaspidi artiklite juures ja moodnekodu.ee paberväljaandes, viidates autorile.
  • Konkursi korraldajateks on Delfi eestikeelne sisustusportaal moodnekodu.ee ja Delfi venekeelne sisustusportaal dekor.ee. Kõik konkursile valitud kodud, aiad, terrassid, rõdud saavad kajastust mõlemas portaalis, samuti toimub konkursi võitja valimine rahvahääletusel mõlemas portaalis. Mõlema portaali hääletusel antud hääled summeeritakse.
  • Peaauhinna on välja pannud Fiskars: selleks on täiuslik aedniku komplekt, kuhu kuulub automaatse kerimisega ja ratastega kastmisvoolikukomplekt Waterwheel XL ja Xact sarja plaatkõblas, umbrohunuga, kobesti, välkkõblas, aiareha ja lehereha. Komplekti väärtus on 400 eurot.
  • Lisaks loosime kõikide osalejate seast välja ühe õnneliku, keda ootab Fiskarsi komplekt, kuhu kuuluvad lühikese varrega tööriistad Fiskarsi uhiuuest sarjast Xact (istutuskühvel, istutushark, reha, umbrohunuga ja umbrohueemaldaja) ja PowerGear sarja hekikäärid. Komplekti väärtus on 125 eurot.
Seotud lood:

Vaata auhindu klikkides galeriil:

Mõnusalt koos suvele vastu!