"MEIE KODU 2018" │ Võluvalt kontrastne köök Supilinnas


"MEIE KODU 2018" │ Võluvalt kontrastne köök Supilinnas
Foto: Maanus Kullamaa

Köök oli ühte Supilinna korterisse kodu rajanud perekonna jaoks üks olulisemaid projekte, mida kujundati tervikliku tulemuse nimel koos elutoaga. Köögimööbli valikul sai oluliseks selle funktsionaalsus ja kasutusmugavus — sellest ka pehmelt sulguvad kapid ja sahtlid, üks korralik sahverkapp ja parajal kõrgusel asuv ahi, tööpinna materjaliks valiti valge kivi. Hea kontrasti toovad avatud kööki tumehalli-sinist värvi köögikapid vasksete käepidemetega, mis sobivad ideaalselt pähklitooni parketi ja heleda interjööriga.

Vaata pilte ka kategooria vaheauhinna võitnud köögist:

Magamistoa kategooria auhinnad on välja pannud Arens. Vaheauhind, 250-eurone kinkekaart läks Pärnusse. Kategooria peaauhinna, 500-eurose kinkekaardi võitja selgitab žürii novembris.

Maakodu ja moodnekodu.ee ühine konkurss “MEIE KODU 2018” konkurss toimub järgmistes kategooriates: kauneim maakodu, kauneim moodne kodu, elutuba, vannituba, köök, magamistuba, lastetuba, aed ja terrass. Kandideerimise tähtaeg oli 20. september ja konkurss on selleks aastaks lõppenud. Võitjad selgitab žürii novembrikuus, erandina selgub lastetoa kategooria võitja rahvahääletusel oktoobrikuus. Konkursi kohta loe lähemalt SIIT.