“MEIE KODU 2018“ — Vannitoa kategooria vaheauhinna võitja on selgunud!


“MEIE KODU 2018“ — Vannitoa kategooria vaheauhinna võitja on selgunud!
Foto: Meie Kodu 2018

Vaheauhinna võitjaks valisid lugejad helge ja valgusküllase vannitoa Pärnus. Palju õnne! Balteco premeerib vannitoa kategooria vaheauhinna võitjat 250-eurose kinkekaardiga. Balteco on välja pannud ka kategooria peaauhinna, 500-eurose kinkekaardi, mille võitja selgitab žürii novembrikuus. Fotosid oma kaunist vannitoast saab saata kuni 20. septembrini.

Vaheauhinna noppinud vannituba asub ühes Raeküla linnaosa eramus, mis on ümber ehitatud esivanemate kodust. Ka sisustuses on püütud säilitada vana ja lisada ajastutruud uut. Vannituba katab poole seinani kena püstlaudis. Puitu on kasutatud ka valamukappide-riiulite juures. Toa krooniks on aken, mis muudab ruumi mõnusalt helgeks ja valgusküllaseks.

Vaata pilte kõikidest vaheauhinnale kandideerinud vannitubadest:

"MEIE KODU 2018" konkurss kestab täies hoos edasi. Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Juunikuus on fookuses magamistuba ja juba maikuu lõpus selgub magamistoa kategooria vaheauhinna võitja. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Seotud lood:

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Loe veel

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.