“MEIE KODU 2018” │ Valge, õhuline ja detailideni läbi mõeldud vannituba


“MEIE KODU 2018” │ Valge, õhuline ja detailideni läbi mõeldud vannituba
Foto: Meie Kodu 2018

Lihtne ja väike vannituba ühes vanas maamajas mõjub hoolimata oma mõõtmetest valgusküllaselt ja avaralt. Seda tänu valgele värvile, mis perenaise sõnul sai valitud just kindluse mõttes — värvid ja mustrid võivad ju pikapeale väsitama hakata. Üldmulje on põhjamaiselt kerge ja karge, suurt tähelepanu on pööratud ka pisikestele detailidele — isegi hügieenitarvetele!

Vaata ka teisi konkursile laekunud vannitubasid:

Kui sul on tervikliku kujundusega inspireeriv vannituba, siis haara kaamera, pildista üles oma koduspaa ja osale fotovõistlusel “MEIE KODU 2018” kategoorias VANNITUBA. Vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel maikuu lõpus ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud Balteco.

Balteco on välja pannud ka vannitoa kategooria peaauhinna — 500 € kinkekaardi, mille võitja kuulutatakse välja novembris ning millele kandideerimiseks saab pilte saata kuni 20. septembrini. Kategooria üldvõitja selgitab välja žürii ja vaheauhinnale kandideerinud vannitoad osalevad ka finaalis.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

  • Konkursi kohta loe lähemalt SIIT.