“MEIE KODU 2018” │ Soe ja valgusküllane elutuba Tallinna külje all


“MEIE KODU 2018” │ Soe ja valgusküllane elutuba Tallinna külje all
Foto: Meie Kodu 2018

Hubast Skandinaavia stiilis kodu kroonib avar söögitoaga ühendatud elutuba. Elutoa keskmes on suur ja vana tammepuidust laud, mis on perenaise käe all saanud uue ja värskema ilme. Tähelepanu väärivad ka mõnusalt maalähedased aksessuaarid — punutud lambivari, vitstest pleedikorv ja puupakust abilauake diivani juures.

Vaata ka teisi konkursile laekunud elutubasid:

Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis haara kaamera ja osale Maakodu ja moodnekodu.ee ühisel konkursi “MEIE KODU 2018” vaheauhinna võistlusel elutoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel mai alguses ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud ISKU.
ISKU on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi ja võitja selgitab žürii novembrikuus. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias. Saada pildid oma kaunist maakodust, moodsast kodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku üle 9000 euro. Võistluse kaks peaauhinda, 2000-eurosed kinkekaardid on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.