"MEIE KODU 2018" | Soe ja õdus köök Noarootsis

 (2)
"MEIE KODU 2018" | Soe ja õdus köök Noarootsis
Foto: Meie Kodu 2018

Hubane maakodu koos hea sõbra puupliidiga asub vanal rannarootsi alal unikaalsel Noarootsi poolsaarel Paslepa külas. Köök on pere ja sõprade lemmikuks istumiskohaks, kus räägitakse juttu tihti hilisööni ja puupliidil valmivad mõnusad söögid nagu lapsepõlves.

Talu perenaine on kirglik harrastuskeraamik ja seetõttu leidub elamises rohkelt tarbekeraamikat. Eriline reliikvia on pliidil rippuv Pihlamarja talu logoga köögirätik, mis kannab endas edasi nelja põlve naiste energiat. Praegune perenaine on lisanud vanavanaema ja ema kootud kangale tikandi, vanaema heegeldas pitsi ja tütrele jääb ilmselt pilutamine.

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Kui sul on kena ja inspireeriv köök, siis haara kaamera ja osale fotovõistlusel “MEIE KODU 2018” kategoorias KÖÖK. Vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel juuli lõpus ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud Arens.

Arens on välja pannud ka köögi kategooria peaauhinna — 500 € kinkekaardi, mille võitja kuulutatakse välja novembris. Kategooria üldvõitja selgitab välja žürii. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis. Köögi vaheauhinna hääletusel osalemiseks saab fotosid saata kuni 20. juulini.

Seotud lood:

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.