“MEIE KODU 2018" │ Soe ja hubane elutuba


“MEIE KODU 2018" │ Soe ja hubane elutuba
Foto: Meie Kodu 2018

Elutoas on rõhk soojal ja naturaalsel puidul ning heal Eesti disainil. Pilgupüüdjaks on ilus tammepuidust reljeefne seinapaneel. Pruunidele-beežidele toonidele vastukaaluks on täiendatud ruumi julgelt siniste kardinatega — tulemus on mõnusalt hubane ja tasakaalukas!

Vaata pilte ka teistest konkursile laekunud elutubadest:

Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis haara kaamera ja osale Maakodu ja moodnekodu.ee ühisel konkursi “MEIE KODU 2018” vaheauhinna võistlusel elutoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel mai alguses ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud ISKU.
ISKU on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi ja võitja selgitab žürii novembrikuus. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias. Saada pildid oma kaunist maakodust, moodsast kodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku üle 9000 euro. Võistluse kaks peaauhinda, 2000-eurosed kinkekaardid on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.