"MEIE KODU 2018" | Skandinaavialikus vaimus sisustatud korter Sakus


"MEIE KODU 2018" | Skandinaavialikus vaimus sisustatud korter Sakus
Foto: Meie Kodu 2018

Lihtne kahetoaline korter Sakus järgib skandinaavialikku joont, kus domineerivad heledad toonid ning üksikud värvilised ja efektsed detailid. Korteriomanike otsus Kalamajast Sakku kolida sündis siis, kui otsustati perre võtta koera. Suured aknad, mõnus terrass ja ümbritsev loodus tegid selle valiku vägagi lihtsaks.

Kodu sisustamisel oli eesmärgiks avar ja valgusküllane interjöör, mille tõttu sai maha võetud üks sein ja asendatud see klaasseinaga. Viimane saigi kogu sisekujunduse kandvaks elemendiks.

Kui sulgi on kena kodu, millega soovid konkursil osaleda, siis haara kaamera ja saada pildid oma elamisest. Konkursil saad osaleda terve kodu, mõne üksiku toa või hoopis terassi ja aiaga. “MEIE KODU 2018” konkursil on kokku üheksa kategooriat: kauneim maakodu, kauneim moodne kodu, elutuba, vannituba, köök, magamistuba, lastetuba, aed ja terrass. Osaleda saab ka mitmes kategoorias korraga. Fotosid ootame hiljemalt 20. septembriks, erandina lõpeb aedade-terrasside kategooriasse kandideerimine (20. augustil). Iga kategooria üldvõitja selgitab žürii novembris. Võistluse auhinnafond on kokku üle 9000 euro. Võistluse kaks peaauhinda, 2000-eurosed kinekaardid on välja pannud kodu- ja aianduskeskus Gardest. Konkursi kohta loe lähemalt SIIT.

Seotud lood:

LOE LISAKS:

Algab konkurss “MEIE KODU 2018“ — Saada pildid oma kaunist kodust