"MEIE KODU 2018" │ Skandinaavia stiilis "vimkadega" elutuba Kalamajas

 (1)
"MEIE KODU 2018" │ Skandinaavia stiilis "vimkadega" elutuba Kalamajas
Foto: Meie Kodu 2018

Noore pere hubane elutuba ühes armsas Kalamaja korteris on sisustatud skandinaavialikus vaimus, kuid sekka on sattunud ka mõni pisike värvilisem vimka. Sisutuses on kasutatud natuke uut, natuke vana, natuke disainiklassikat ja natuke laiemale publikule kättesaadavaid esemeid. Palju on tehtud ka ise!

Kindlasti ei ole kodu veel kaugelti valmis ja teha on üsna palju, kuid pere sõnul ongi see just tore, sest nii on lõpuks käiku minevad ideed pikalt kaalutletud, nagu just selle kauni ja isikupärase elutoa puhul!

Vaata pilte teistest konkursile laekunud elutubadest:

Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis haara kaamera ja osale Maakodu ja moodnekodu.ee ühisel konkursi “MEIE KODU 2018” vaheauhinna võistlusel elutoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel mai alguses ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud ISKU.
ISKU on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi ja võitja selgitab žürii novembrikuus. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias. Saada pildid oma kaunist maakodust, moodsast kodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku üle 9000 euro. Võistluse kaks peaauhinda, 2000-eurosed kinkekaardid on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.