"MEIE KODU 2018" | Skandinaavia stiilis lastetuba Pärnu külje all


"MEIE KODU 2018" | Skandinaavia stiilis lastetuba Pärnu külje all
Foto: Meie Kodu 2018

Pärnu linna piiril asuv lastetuba paistab silma põhjamaiselt maitseka sisekujunduse poolest. Domineerivad tagasihoidlikud toonid, karakterit lisavad pisikesed, kuid efektsed detailid — näiteks kolmnurkse “katusega” riiulid. Läbi on mõeldud ka ruumi funktsionaalsus ning lastetoast leiab mitmeid praktilisi mööblitükke asjade hoiustamiseks.

Vaata ka teisi konkursile laekunud lastetubasid:

Lastetoa kategooria võitja selgub rahvahääletusel oktoobrikuus ja pilte saab saata kuni 20. septembrini. Kategooria võitjat ootab fotosessioon tunnustatud fotograafi Marilin Leenurmiga. Fotosessiooniks on riietekomplektid pannud välja River Island, mille hulgast saab võitja ühe pildistamisel olnud komplektidest endale valida. Auhinna väärtus on kokku 350 €.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

  • Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.