“MEIE KODU 2018” │ Sinise ja valgega kujundatud magamistuba Tamsalus


“MEIE KODU 2018” │ Sinise ja valgega kujundatud magamistuba Tamsalus
Foto: Meie Kodu 2018

Magamistuba on kujundatud sinistes ja valgetes toonides, mis loob mõnusalt kontrastse, kuid rahuliku keskkonna. Magamistoa ukse taga asub "raamatupuu", mille kõrvale on sisse seatud mugav kušett, kus veel enne uinumist pisut pikutada ja kirjandust nautida.

Vaata ka teisi konkursile laekunud magamistube:

Kui sul on tervikliku kujundusega inspireeriv magamistuba, siis haara kaamera ja osale fotovõistlusel “MEIE KODU 2018” kategoorias MAGAMISTUBA.

Rave Mööbel on välja pannud magamistoa kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi, mille võitja kuulutatakse välja novembris. Kategooria üldvõitja selgitab välja žürii. Peaauhinnale kandideerimiseks palume saata fotod enne 20. septembrit.

Seotud lood:

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Konkursi vaheauhinna võitis värvikas magamistuba Pärnus:

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.