"MEIE KODU 2018" │ Rõõmsalt värvikate aktsentidega elutuba


"MEIE KODU 2018" │ Rõõmsalt värvikate aktsentidega elutuba
Foto: Meie Kodu 2018

Elutuba asub Hõbemetsa elurajooni kortermajas, kus elanikeks noor perekond. Et korteri läbivaks tooniks on hall, valiti aktsendi andmiseks värske ja värvikas roosa ja rohelise kombinatsioon.

Tähelepanu väärivad ka mustad metallist valgustid ja suur seinakell. Perekonna lemmikdetailiks on nahkne tugitool, millelt saab hea ülevaate terves korteris toimuvast. Laste lemmikuks on mõnus pehme vaip.

Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis haara kaamera ja osale Maakodu ja moodnekodu.ee ühisel konkursi “MEIE KODU 2018” vaheauhinna võistlusel elutoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel mai alguses ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud ISKU.
ISKU on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi ja võitja selgitab žürii novembrikuus. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias. Saada pildid oma kaunist maakodust, moodsast kodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku üle 9000 euro. Võistluse kaks peaauhinda, 2000-eurosed kinkekaardid on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.