“MEIE KODU 2018” | Rohelistes toonides lastetuba Tamsalus


“MEIE KODU 2018” | Rohelistes toonides lastetuba Tamsalus
Foto: Meie Kodu 2018

Ühe Tamsalus asuva renoveeritud vana maja juurde kuulub lõbus rohelistes toonides ja ahvimotiividega täiendatud lastetuba. Toa nurgas asub meelepärase lastekirjandusega “raamatupuu”. Voodi on tõstetud pisut kõrgemale tasapinnale, et mänguasjad sinna alla kenasti ära mahuksid ning et liumäest pärast ärkamist alla söösta saaks.

Vaata pilte ka teistest konkursile laekunud lastetubadest:

Lastetoa kategooria võitja selgub rahvahääletusel oktoobrikuus ja pilte saab saata kuni 20. septembrini. Kategooria võitjat ootab fotosessioon tunnustatud fotograafi Marilin Leenurmiga. Fotosessiooniks on riietekomplektid pannud välja River Island, mille hulgast saab võitja ühe pildistamisel olnud komplektidest endale valida. Auhinna väärtus on kokku 350 €.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Seotud lood:

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

  • Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

LOE LISAKS:

Noore pere kodu, mis on tulvil nutikaid lahendusi

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?