“MEIE KODU 2018” │ Põnevate detailidega täiendatud magamistuba Sakus


“MEIE KODU 2018” │ Põnevate detailidega täiendatud magamistuba Sakus
Foto: Meie Kodu 2018

Kodu sisustamisel oli eesmärgiks saada avar ja valgusküllane korter, mistõttu sai üks sein maha võetud ja asendatud see trendika metallraamis klaasseinaga. Seina taha jääv magamistuba on helge ja valge, meeleolu loovad kastidest tehtud öökapid, mida kroonivad laheda disainiga valgustid.

Vaata ka teisi konkursile laekunud magamistube:

Kui sul on tervikliku kujundusega inspireeriv magamistuba, siis haara kaamera ja osale fotovõistlusel “MEIE KODU 2018” kategoorias MAGAMISTUBA.

Rave Mööbel on välja pannud magamistoa kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi, mille võitja kuulutatakse välja novembris. Kategooria üldvõitja selgitab välja žürii. Peaauhinnale kandideerimiseks palume saata fotod enne 20. septembrit.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Seotud lood:

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Konkursi vaheauhinna võitis värvikas magamistuba Pärnus:

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

LOE VEEL:

Nutikaid ideid, kuidas õueala eriliselt kauniks ja hubaseks kujundada

Unista suurelt! Vaata võrratuid müügis olevaid suvekodusid Eesti eri paigus

Kauniks taastatud müürimaja romantilises Huuksi pargis