"MEIE KODU 2018" │ Põnevate detailidega täiendatud elutuba


"MEIE KODU 2018" │ Põnevate detailidega täiendatud elutuba
Foto: Meie Kodu 2018

Üks õige elutuba võiks olla nii praktiline kui ka silmale kena vaadata. See lihtne, kuid kaunis elutuba paistab silma mugavate lahenduste poolest — suurel sinepikollasel diivanil on mõnus perega telekat vaadata. Kuuekohaline söögilaud aga lausa kutsub ühistele õhtusöökidele. Kõigele lisaks kroonivad elutuba lahedad detailid — põnev maal seinal, omapärased valgustid ja õhulised kardinad.

Nagu igal kunstiteosel, on ka sellel oma lugu rääkida. Nimelt kujutab pilt iga pereliikme tähtkuju — igati leidlik idee, kuidas oma kodu isikupäraseks muuta!

Vaata pilte teistest konkursile laekunud elutubadest:

Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis haara kaamera ja osale Maakodu ja moodnekodu.ee ühisel konkursi “MEIE KODU 2018” vaheauhinna võistlusel elutoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel mai alguses ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud ISKU.
ISKU on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi ja võitja selgitab žürii novembrikuus. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias. Saada pildid oma kaunist maakodust, moodsast kodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku üle 9000 euro. Võistluse kaks peaauhinda, 2000-eurosed kinkekaardid on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.