"MEIE KODU 2018" │ Põnevate detailidega kujundatud magamistuba Pärnus


"MEIE KODU 2018" │ Põnevate detailidega kujundatud magamistuba Pärnus
Foto: Meie Kodu 2018

Lihtsasse nõukogude perioodil ehitatud paneelmajja sisse seatud elamine sai soetatud neli aastat tagasi. Ja siis hakati ka remondi ja sisustuse kallal nokitsema. Kuigi palju on veel teha ja mõningaid detaile on plaan välja vahetada, siis praegugi on elamine mõnusalt hubaseks sätitud. Näiteks magamistuppa on ajutise lahendusena sisse seatud euroalustest voodi, mida täiendavad kirkad värvid ja pildid seintel.

Konkursi vaheauhinna võitis värvikas magamistuba Pärnus:

Magamistoa kategooria auhinnad on välja pannud Rave Mööbel. Vaheauhind, 250-eurone kinkekaart läks Pärnusse. Kategooria peaauhinna, 500-eurose kinkekaardi võitja selgitab žürii novembris.

Maakodu ja moodnekodu.ee ühine konkurss “MEIE KODU 2018” konkurss toimub järgmistes kategooriates: kauneim maakodu, kauneim moodne kodu, elutuba, vannituba, köök, magamistuba, lastetuba, aed ja terrass. Kandideerimise tähtaeg oli 20. september ja konkurss on selleks aastaks lõppenud. Võitjad selgitab žürii novembrikuus, erandina selgub lastetoa kategooria võitja rahvahääletusel oktoobrikuus. Konkursi kohta loe lähemalt SIIT.