“MEIE KODU 2018” │ Õdus ja maalähedane elutuba Pärnus


“MEIE KODU 2018” │ Õdus ja maalähedane elutuba Pärnus
Foto: Meie Kodu 2018

Pereisa vanaisa majast ümber ehitatud kodu Pärnus Raeküla linnaosas on mõnusalt kodune, helge ja hubane. Vanale interjöörile anti uus välimus, kuid paljudes tubades, sealhulgas ka elutoas säilitati vanad palkseinad ja nii palju ehedat puitu, kui vähegi võimalik. Avaras elutoas on pilkupüüdvaid detaile veelgi — näiteks annavad toale jumet ümber akna paigutatud raamaturiiulid.


Vaata pilte ka teistest konkursile laekunud elutubadest:

Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis haara kaamera ja osale Maakodu ja moodnekodu.ee ühisel konkursi “MEIE KODU 2018” elutoa kategoorias. Vaheauhinna rahvahääletusel osalemiseks saab pilte saata kuni aprillikuu lõpuni. Kategooria peaauhinnale kandideerimiseks palume pildid saata hiljemalt 20. septembril.

ISKU on välja pannud nii elutoa kategooria vaheauhinna (250-eurone kinkekaart) kui ka peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi ning võitja selgitab žürii novembrikuus. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias. Saada pildid oma kaunist maakodust, moodsast kodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku üle 9000 euro. Võistluse kaks peaauhinda, 2000-eurosed kinkekaardid on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.