"MEIE KODU 2018" | Musta ja valgega kujundatud lastetuba


"MEIE KODU 2018" | Musta ja valgega kujundatud lastetuba
Foto: Meie Kodu 2018

Raplamaal Kaerepere alevikus sai sel aastal uue ilme pisike lastetuba. Lastetoa sisustamisel võeti aluseks kolm värvi — kahvaturoheline, valge ja must. Et tuba oleks piisavalt valgusküllane, valiti valge värv domineerivaks tooniks nii viimistluse kui ka mööbli osas. Must värv lisab kontrasti täpilise seina ja vaiba näol. Kahvaturohelist on kasutatud rahustava värvina kahes seinas, kus on kujutatud mägesid. Samas toonis on valitud veel mitmed mänguasjad ja sisustuselemendid. Et väikeses toas oleks ka mänguruumi, siis sai nari tellitud eritellimustööna.

Vaata ka teisi konkursile laekunud lastetube:

Lastetoa kategooria võitja selgub rahvahääletuse tulemusena oktoobrikuus ja pilte saab saata kuni 20. septembrini. Kategooria võitjat ootab fotosessioon tunnustatud fotograafi Marilin Leenurmiga. Fotosessiooniks on riietekomplektid pannud välja River Island, mille hulgast saab võitja ühe pildistamisel olnud komplektidest endale valida. Auhinna väärtus on kokku 350 €.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

  • Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.