“MEIE KODU 2018” │ Musta ja kuldsega kujundatud stiilne köök


“MEIE KODU 2018” │ Musta ja kuldsega kujundatud stiilne köök
Foto: Meie Kodu 2018

Et perenaine on suur kokkaja, siis pidi köök oleme nii ilus, praktiline kui ka mugav. Valitud toonid - matt must ja kuldne, on ajatud, ent samas julgemapoolsed. Valge marmorimustriline töötasapind lisab pisut helgust muidu tumedasse kööki. Pukid on tellimustöö andekalt metallimeistrilt ja täiendavad köögi nurgelist kuju. Tagasein on laotud kuusnurksetest plaatidest, mis sobivad samuti köögi üldilmega. Laevalgusti on pärit välismaalt ja kuulub komplekti seinalampidega. Kuna tasapinnast jäi pisut kivi üle, kasutati see kavalalt ära ning jäeti köögisaarele lõikelauaks.

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Kui sul on kena ja inspireeriv köök, siis haara kaamera ja osale fotovõistlusel “MEIE KODU 2018” kategoorias KÖÖK. Kuigi vaheauhinna võitja on juba selgunud, kandideerivad kõik kuni 20. septembrini 2018 saadetud köögid kategooria peaauhinnale, 500 € kinkekaardile, mille on välja pannud Arens. Kategooria üldvõitja selgitab välja žürii novembris.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 20. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Seotud lood:

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

LOE LISAKS:

Fotokonkurss “MEIE KODU 2018“ — saada pildid oma köögist