"MEIE KODU 2018" │ Moodsalt maalähedases võtmes kujundatud elutuba


"MEIE KODU 2018" │ Moodsalt maalähedases võtmes kujundatud elutuba
Foto: Meie Kodu 2018

Hele ja hubane elamine on suurepärane kombinatsioon soojast ja maalähedasest stiilist ning moodsast sisekujundusest. Interjöörist leiab palju naturaalset puitu. Õdusat ilmet lisab kamin, mille nišši on laotud küttepuud. Üldmulje on igati värske ja kaasaegne!


Vaata pilte teistest konkursile laekunud elutubadest:

Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis haara kaamera ja osale Maakodu ja moodnekodu.ee ühisel konkursi “MEIE KODU 2018” vaheauhinna võistlusel elutoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel mai alguses ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud ISKU.
ISKU on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi ja võitja selgitab žürii novembrikuus. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias. Saada pildid oma kaunist maakodust, moodsast kodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku üle 9000 euro. Võistluse kaks peaauhinda, 2000-eurosed kinkekaardid on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.