"MEIE KODU 2018" │ Magamistuba, kus kohtab taaskasutust ja isetegemise rõõmu


"MEIE KODU 2018" │ Magamistuba, kus kohtab taaskasutust ja isetegemise rõõmu
Foto: Meie Kodu 2018

Suur osa kodus leiduvast mööblist on pärit Soome ja Rootsi taaskasutusest — nii on ka magamistuba sisustatud põhjamaiselt retrolikus vaimus. Voodi taguse kiviseina näol on tegemist maja vana välisseinaga, mis on värvitud mustaks. Ka voodi sai valitud musta raamiga, et see osaliselt seinaga kokku sulanduks. Voodi kõrval on koha leidnud vanad korda kõpitsetud öökapikesed.

Kohe alguses oli perenaisel idee teha mõlemale poole voodit maast laeni maalid ning unistus sai ka šabloonide abil teoks tehtud. Toa kirsiks tordil on tiigipuust lükanduksed, mis on intarsiatehnikas mustriliseks dekoreeritud. Et modernnseid kardinaid ei soovitud majas kasutada, siis peale pikka otsingut leiti sobiv kangas nii kardinate kui ka voodikatte jaoks.

Vaata ka teisi konkursile laekunud magamistubasid:

Kui sul on tervikliku kujundusega inspireeriv magamistuba, siis haara kaamera ja osale fotovõistlusel “MEIE KODU 2018” kategoorias MAGAMISTUBA. Vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel juuni lõpus ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud Rave Mööbel.

Seotud lood:

Rave Mööbel on välja pannud ka magamistoa kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi, mille võitja kuulutatakse välja novembris. Kategooria üldvõitja selgitab välja žürii. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis. Magamistoa vaheauhinna hääletusel osalemiseks saab fotosid saata kuni 20. juunini.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Vaata fotosid möödunud aasta fotovõistluse võidukatest magamistubadest!

2017. aasta konkursi vaheauhinna võitnud magamistuba:

2017. aasta konkursi elutoa kategooria peaauhinna võitnud magamistuba:

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.