“MEIE KODU 2018” │ Lopsaka vertikaalaiaga elutuba


“MEIE KODU 2018” │ Lopsaka vertikaalaiaga elutuba
Foto: Meie Kodu 2018

Avatud planeeringuga elutuba on ühendatud köögi ja söögitoaga ning paistab silma rohke valguse ja huvitavate lahenduste poolest. Värvidest domineerivad siin tumepruun, helebeež sinine ja roheline. Erilise efekti annavad elavate taimedega kaetud vertikaalsed rohelised seinad, mis on otsast lõpuni ise ehitatud. Valget seina ilmestavad peremehe enda tehtud maalid.

Vaata ka teisi konkursile laekunud elutube:

Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis haara kaamera ja osale Maakodu ja moodnekodu.ee ühisel konkursi “MEIE KODU 2018” elutoa kategoorias. Kategooria peaauhinnale kandideerimiseks saab pilte saata kuni 20. septembrini.

ISKU on välja pannud nii elutoa kategooria vaheauhinna (250-eurone kinkekaart) kui ka peaauhinna — vaheauhinna võitja on juba selgunud, kuid peaauhinna, 500-eurose kinkekaardi võitja selgitab žürii välja novembrikuus.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 20. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Seotud lood:

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.