“MEIE KODU 2018” | Lastetuba kui helesinine unistus


“MEIE KODU 2018” | Lastetuba kui helesinine unistus
Foto: Argo Paide

Kui noor pere endale uue elamise leidis ja seda nullist kujundama hakkas, siis esimene tuba, mis ette võeti, oli just poisi tuba. Ema sõnul kõnetasid teda tähekesed igas mõttes ja oli teada, et lapse toas saab palju tähti olema — sobivad ju rahulik sinine värv ja tähed ideaalselt kokku. Tähe kujuga said valitud ka pisikesed detailid alates kapinuppudest kuni öölambini.

Eritellimusel lasti ka raamaturiiulid kujundada pilve kujuliseks, millel tähed peal. Vaipa sai pikalt otsitud, et see sobituks hästi ülejäänud detailidega. Mänguasjakasti valmistas vanaisa ja see sai piisavalt suur, et mahutaks kenasti kõik mänguasjad ära. Mänguasja kasti kaanel on peal praktiline pehmendus, et sellel saaks istuda ja raamatut lugeda. Toa kujundusel lähtuti ka soovist, et väikeses toaks säiliks avarus ja õhulisus. Kui mänguasjad kastis, siis jääb ruumi ka pillimänguks ja tantsuks.

Vaata pilte ka teistest konkursile laekunud lastetubadest:

“MEIE KODU 2018” konkursi lastetoa kategooria võitja selgub rahvahääletuse tulemusena oktoobrikuus ja pilte sai saata kuni 20. septembrini. Kategooria võitjat ootab fotosessioon tunnustatud fotograafi Marilin Leenurmiga. Fotosessiooniks on riietekomplektid pannud välja River Island, mille hulgast saab võitja ühe pildistamisel olnud komplektidest endale valida. Auhinna väärtus on kokku 350 eurot.

Seotud lood:

LOE LISAKS:

Kuidas sisustada mõnus lastetuba, mis sobib nii mängimiseks kui ka magamiseks?

Sisearhitekt jagab nõu, kuidas kujundada kõige ägedam lastetuba