MEIE KODU 2018 | Köögi kategooria vaheauhinna võitja on selgunud


 Maitsekalt renoveeritud köök Pärnus
Maitsekalt renoveeritud köök PärnusFoto: Janely, Meie Kodu 2018

Vaheauhinna võitjaks valisid lugejad helge köögi Pärnus. Palju õnne! Võitja saab auhinnaks 250-eurose kinkekaardi, mille on välja pannud Arens. Ka köögi kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi — on välja pannud Arens. Fotosid oma stiilsest köögist saab saata 20. septembrini.

Vaheauhinna võitja — maitsekalt renoveeritud köök Pärnus

Pereisa vanaisa majast ümber ehitatud kodu Pärnus Raeküla linnaosas on mõnusalt kodune, helge ja hubane. Köögile anti renoveerimise käigus uus ja moodne välimus, kuid paljud algupärased detailid säilitati. Hubast meeleolu loovad vanad nähtavale toodud palkseinad, säilitatud on ka vana puuküttega pliit. Mööbel seob kaasaegsed trendid ja väärika ajaloo oskuslikult maitsekaks tervikuks.

Vaata pilte teistest köögi kategooria vaheauhinnale kandideerinud köökidest:

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018.

Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.
Loe võistlusest lähemalt SIIT.

Seotud lood:

LOE VEEL:
FOTOD │ Heida pilk Anni Arro sisustatud Haapsalu suvituskorteritele

ENNE JA PÄRAST │ Katusekorter Lasnamäel sai kahe nädalaga uue ja kauni välimuse

ENNE JA PÄRAST │ Vanast küünist sai moodne suvekodu