"MEIE KODU 2018" | Klassikalises stiilis kujundatud köök Narvas


"MEIE KODU 2018" | Klassikalises stiilis kujundatud köök Narvas
Foto: Meie Kodu 2018

Klassikalist stiili austav köök asub tüüpilises 9-korrulises majas Narva linnas. Algselt vaid üheksal ruutmeetril paiknev köögiruum sai renoveerimistööde käigus pinda juurde rõdu arvelt. Pererahvas hindab oma köögi juures kõige enam Afresco dekoratiivset seina, millel on ka praktiline tähendus — selle taha on peidetud radiaator. Suur rõhk on ka kvaliteetsetel materjalidel — mööbel on valmistatud täispuidust ja töölaudade pealispind kunstkivist.

Vaata pilte ka teistest konkursile laekunud köökidest:

Kui sul on kena ja inspireeriv köök, siis haara kaamera ja osale fotovõistlusel “MEIE KODU 2018” kategoorias KÖÖK. Kuigi vaheauhinna võitja on juba selgunud, kandideerivad kõik kuni 20. septembrini 2018 saadetud köögid kategooria peaauhinnale, 500 € kinkekaardile, mille on välja pannud Arens. Kategooria üldvõitja selgitab välja žürii novembris.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Seotud lood:

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

LOE LISAKS:

Fotokonkurss “MEIE KODU 2018“ — saada pildid oma köögist