“MEIE KODU 2018” │ Klassikalise joonega elutuba Harjumaal


“MEIE KODU 2018” │ Klassikalise joonega elutuba Harjumaal
Foto: Meie Kodu 2018

Hallides toonides kujundatud elutuba mõjub lihtsalt, ajatult ja soliidselt. Soojust ja õdusust lisavad suur ahi ja pilkupüüdvad valgustid. Pereema sõnul toovad rõõmsaid värve elutuppa ka pere kolm last.

Vaata pilte ka teistest konkursile laekunud elutubadest:

Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis haara kaamera ja osale Maakodu ja moodnekodu.ee ühisel konkursi “MEIE KODU 2018” elutoa kategoorias. Vaheauhinna rahvahääletusel osalemiseks saab pilte saata kuni aprillikuu lõpuni. Kategooria peaauhinnale kandideerimiseks palume pildid saata hiljemalt 20. septembril.

ISKU on välja pannud nii elutoa kategooria vaheauhinna (250-eurone kinkekaart) kui ka peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi ning võitja selgitab žürii välja novembrikuus. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias. Saada pildid oma kaunist maakodust, moodsast kodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku üle 9000 euro. Võistluse kaks peaauhinda, 2000-eurosed kinkekaardid on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.