“MEIE KODU 2018” │ Kirega kujundatud elutuba, kus hinnatakse käsitööd


“MEIE KODU 2018” │ Kirega kujundatud elutuba, kus hinnatakse käsitööd
Foto: Meie Kodu 2018

Kuigi mõnusalt maalähedases stiilis romantiline kodu asub ühes Kaerepere aleviku lihtsas paneelmajas, ütleb perenaine, et oluline ei ole mitte kest, vaid sisu. Vaatamist ja imetlemist jagub selles helges ja maakodu meenutavas elutoas küllaga — näiteks leiab sealt palju oma kätega tehtud asju. Üks elutoa seintest peegeldab perenaise suurt kirge heegeldamise vastu ning heledad ja maitsekad aksessuaarid loovad mööbli ja viimistlusega harmoonilise terviku.

Vaata ka teisi konkursile laekunud elutubasid:

Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis haara kaamera ja osale Maakodu ja moodnekodu.ee ühisel konkursi “MEIE KODU 2018” vaheauhinna võistlusel elutoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel mai alguses ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud ISKU.

ISKU on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi ja võitja selgitab žürii novembrikuus. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias. Saada pildid oma kaunist maakodust, moodsast kodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku üle 9000 euro. Võistluse kaks peaauhinda, 2000-eurosed kinkekaardid on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.