“MEIE KODU 2018” │ Kena, lihtne ja praktiline vannituba


“MEIE KODU 2018” │ Kena, lihtne ja praktiline vannituba
Фото: НАШ ДОМ 2018

Lihtne ja kaunis vannituba paistab silma hea ruumikasutuse ning maitseka värvivaliku poolest. Kõigel vajalikul on oma koht ja pisikeses vannitoas on leitud ruumi ka pisikestele kaunistustele — lilledele ja raamitud pildile, mis hubase vannitoa veelgi hubasemaks muudavad.

Kui sul on tervikliku kujundusega inspireeriv vannituba, siis haara kaamera, pildista üles oma koduspaa ja osale fotovõistlusel “MEIE KODU 2018” kategoorias VANNITUBA. Vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel maikuu lõpus ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud Balteco.

Balteco on välja pannud ka vannitoa kategooria peaauhinna — 500 € kinkekaardi, mille võitja kuulutatakse välja novembris. Kategooria üldvõitja selgitab välja žürii. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis. Vaheauhinna hääletusel osalemiseks saada fotod oma vannitoast hiljemalt 20. maiks.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Seotud lood:

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Vaata fotosid möödunud aasta fotovõistluse võidukatest vannitubadest!

2017. aasta konkursi vaheauhinna võitnud vannituba Pärnus:

2017. aasta konkursi vannitoa kategooria peaauhind läks samuti Pärnusse:

  • Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.