“MEIE KODU 2018” │ Julge joonega köök, kus on kasutatud rohkelt peegleid


“MEIE KODU 2018” │ Julge joonega köök, kus on kasutatud rohkelt peegleid
Foto: Meie Kodu 2018

Julge ja kompromissitu köök on valminud täpselt perenaise nägemuse ja jooniste järgi, kelle sõnul oli kööki ruumi ebatavalise kuju tõttu küllaltki keeruline planeerida. Selleks, et pere jaoks ideaalne köök ära mahuks, tuli seinas olnud kohmakas ja suur radiaator välja vahetada stiilsema, vertikaalse variandi vastu. Materjalidest on kasutatud tugeva mustriga tammespooni, kunstkivi ja palju peeglit, mis on aitab kööki hästi ruumi sulandada ning peegeldab täpselt köögi vastas olevat ehtsatest taimedest seina. Lõpptulemuseks on suur, mugav ja funktsionaalne köök, kus on tore kokata. Elutoaga ühendatud köögist ei puudu ka suur söögilaud, kuhu mahub terve pere ühiselt sööma.

Vaata galeriist ka teisi konkursile laekunud kööke:

Kui sul on kena ja inspireeriv köök, siis haara kaamera ja osale fotovõistlusel “MEIE KODU 2018” kategoorias KÖÖK. Kuigi vaheauhinna võitja on juba selgunud, kandideerivad kõik kuni 20. septembrini 2018 saadetud köögid kategooria peaauhinnale, 500 € kinkekaardile, mille on välja pannud Arens. Kategooria üldvõitja selgitab välja žürii novembris.

Seotud lood:

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 20. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

LOE LISAKS:

Fotokonkurss “MEIE KODU 2018“ — saada pildid oma köögist