"MEIE KODU 2018" | Hoole ja armastusega loodud lastetuba Kiisal


"MEIE KODU 2018" | Hoole ja armastusega loodud lastetuba Kiisal
Foto: Meie Kodu 2018

Kiisal asuvast endisest suvilast päriskoduks ehitatud elamisest leiab tõeliselt armsa ja värvika lastetoa, mis püüab pilku taaskasutuse ja ise valmis meisterdatud esemetega.

Pisikese Lizette toa autoriteks on disainerist ema Gerly ja isa Jüri, kelle peas keerles kohe alguses tore mõte lagi hoopiski kollaseks värvida. IKEA-st leiti juurde sobivad kollased kardinad ja selle järgi sai ka lae toon täpsemalt paika pandud. Seinad otsustati valgeteks jätta, sest pereema harrastab maalida ja nii said seinale maalitud hoopis lõbusad õhupallid.

Et terves elamises domineerib valdavalt taaskasutusmööbel, siis lastetoaski on kasutatud tädi vana kummutit, mis sai uue erkrohelise kuue. Seinapealsed tiigispoonist riiulid on ülejäägid suuremast riiulist, mis sai lahti lammutatud. Aliexpressist telliti vahvad loomapeadega nagid ja isa ehitas majavoodi, kus on lapsel hea mängida ja turnida. Estoplasti laelamp pärineb sellest samast majast, kui ta veel suvila oli.

  • Kui sul on kena kodu, siis haara kaamera ja osale Maakodu ja moodnekodu.ee ühisel fotokonkursil “MEIE KODU 2018”. Aprillikuus on fookus elutoal ja mai alguses loositakse välja elutoa kategooria vaheauhind. Pilte võid saata ka teistest tubadest, tervest kodust või hoopis aiast või terrassist. Võistlusel saad osaleda üheksas kategoorias ja auhinnafond on üle 9000 euro. Konkursi kohta loe lähemalt SIIT ja osalema pääsed SIIT.