"MEIE KODU 2018" | Helgelt põhjamaine elamine Pärnu linna piiril


"MEIE KODU 2018" | Helgelt põhjamaine elamine Pärnu linna piiril
Foto: Meie Kodu 2018

Helge ja valgusküllane korter asub Pärnu linna piiril Sauga alevikus. Korter on kolmetoaline ning asub maja kolmandal korrusel, mis on ühtlasi maja viimaseks korruseks. Korteri värskendus- ja kujundustööd valmisid tänavu kevadel ning lähtepunktiks sai helge ja ajatu skandinaavialik joon.

Julgus katsetada keraamilisi plaate elutoa seinal ning kööki pandud ülisuur valgusti annavad korterile palju isikupära ning igasse tuppa mõeldud eritellimusmööbel loob kogu elamisse ühtse terviku. Magamistoas loovad kontrasti tumedamad detailid — põrandad ja kardinad. Pilku püüab ka pisike ja praktiline kirjutuslauake, mille tagasein on šabloonide ja värvi abil saanud väga erilise ja omanäolise kuue.

Kui sulgi on kena kodu, millega soovid konkursil osaleda, siis haara kaamera ja saada pildid oma elamisest. Konkursil saad osaleda terve kodu, mõne üksiku toa või hoopis terassi ja aiaga. "MEIE KODU 2018" konkursil on kokku üheksa kategooriat: kauneim maakodu, kauneim moodne kodu, elutuba, vannituba, köök, magamistuba, lastetuba, aed ja terrass. Fotosid ootame hiljemalt 20. septembriks, erandina lõpeb aedade-terrasside kategooriasse kandideerimine (20. augustil). Iga kategooria üldvõitja selgitab žürii novembris. Võistluse auhinnafond on kokku üle 9000 euro. Võistluse kaks peaauhinda, 2000-eurosed kinekaardid on välja pannud kodu- ja aianduskeskus Gardest. Konkursi kohta loe lähemalt SIIT.

Seotud lood:

LOE LISAKS:

"MEIE KODU 2018" | Magamistuba, mida ehivad jaanitulest päästetud esemed

"MEIE KODU 2018" | Soe ja õdus köök Noarootsis