“MEIE KODU 2018” │Helge ja valgusküllane vannituba


“MEIE KODU 2018” │Helge ja valgusküllane vannituba
Foto: Meie Kodu 2018

Pärnus Raeküla linnaosas asuv valge ja helge vannituba on ümber ehitatud esivanemate majast. Ka sisustuses on püütud säilitada vana ja lisada ajastutruud uut. Vannituba katab poole seinani kena püstlaudis. Puitu on kasutatud ka valamukappide-riiulite juures. Duširuumist leiab puitu imiteeriva plaadi. Vannitoa krooniks on aken, mis muudab ruumi mõnusalt helgeks ja valgusküllaseks.

Vaata ka teisi konkursile laekunud vannitube:

Kui sul on tervikliku kujundusega inspireeriv vannituba, siis haara kaamera, pildista üles oma koduspaa ja osale fotovõistlusel “MEIE KODU 2018” kategoorias VANNITUBA. Vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel maikuu lõpus ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud Balteco.

Balteco on välja pannud ka vannitoa kategooria peaauhinna — 500 € kinkekaardi, mille võitja kuulutatakse välja novembris. Kategooria üldvõitja selgitab välja žürii. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis. Vaheauhinna hääletusel osalemiseks saada fotod oma vannitoast hiljemalt 20. maiks.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

  • Konkursi kohta loe lähemalt SIIT.