"MEIE KODU 2018" | Helge ja valgusküllane elutuba Pärnu linna piiril


"MEIE KODU 2018" | Helge ja valgusküllane elutuba Pärnu linna piiril
Foto: Meie Kodu 2018

Pärnu linna piiril asuvast katusekorterist leiab ühe armsalt helge ja põhjamaiste mõjutustega elutoa.

Skandinaavialikus stiilis avaras elutoas on julgetud turvaliste lahenduste kõrval katsetada ka pisut ootamatuid sisustusvõtteid — näiteks katab üht osa elutoa seinast keraamiline plaat, mida on enamasti tavaks kasutada kas köögis või vannitoas. Köögiga avatud ruumis on tore nii pere keskis vaba aega veeta kui ka külalisi võõrustada. Isikupära lisab söögilaua kohale riputatud ülisuur valgusti.

Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis haara kaamera ja osale Maakodu ja moodnekodu.ee ühisel konkursi “MEIE KODU 2018” vaheauhinna võistlusel elutoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel mai alguses ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud ISKU.
ISKU on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi ja võitja selgitab žürii novembrikuus. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias. Saada pildid oma kaunist maakodust, moodsast kodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku üle 9000 euro. Võistluse kaks peaauhinda, 2000-eurosed kinkekaardid on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.